Хотел Ruskovets Thermal SPA & SKI Resort 4* Добриниште

ДОБРИНИШТЕ

         Хотел  RUSKOVETS RESORT & SPA ****

         Хотел 

RUSKOVETS RESORT & SPA ****

11.04-21.04.22

09.05-07.07.22

09.09-30.11.22

08.07-04.08.22

19.08-08.09.22

22.04-08.08.22

05.08-18.08.22

 Junior  aпартман 2+1 78 84 95
Senior апартман 4+1 116 125 130
 Comfort вила 2+1 99 109 114
Comfort  Family вила 4+1 131 142 148
Family Luks  вила  4+2 172 186 194
 
Доплата за вечера за гости
Вечера за дете 3-13.99 дог 9
Вечера за возрасен 17
Цената вклучува:  

·         ноќевање  со појадок

·         користење на внатрешен базен со минерална вода, парна бања, сауна, џакузи,  фитнес

·         интернет

·         детско катче со анимација

·         паркинг

Во цената не е вклучена:

·         туристичка такса – 1 евро од ден

Напомени:                                                                                                                                                                                                                                                         

·         Дете до 3.99 год се сместуваат бесплатно

·         Второ дете од 4-13.99 год на дополнително легло во апартман или вила  плаќа 7 евра од ден.

·         Второ дете од 4-13.99 год на дополнително легло плаќа 15 евра од ден. Во Family Luks вила 9 евра

·         Возрасен на дополнително легло во  вила Family Comfort  и  Family Luks  плаќа 50% од цената.

 

 

Цени од ноќ , за престој мин. 4 ноќи
         Хотел 

RUSKOVETS RESORT & SPA ****

11.04-21.04.22

09.05-07.07.22

09.09-30.11.22

08.07-04.08.22

19.08-08.09.22

22.04-08.08.22

05.08-18.08.22

 Junior  aпартман 2+1 70 75 86
Senior апартман 4+1 104 113 117
 Comfort вила 2+1 89 98 102
Comfort  Family вила 4+1 118 127 133
Family Luks  вила  4+2 155 167 173
 
Доплата за вечера за гости
Вечера за дете 3-13.99 дог 9
Вечера за возрасен 17
Цената вклучува:  

·         ноќевање  со појадок

·         користење на внатрешен базен со минерална вода, парна бања, сауна, џакузи,  фитнес

·         интернет

·         детско катче со анимација

·         паркинг

Во цената не е вклучена:

·         туристичка такса – 1 евро од ден

Напомени:                                                                                                                                                                                                                                                         

·         Дете до 3.99 год се сместуваат бесплатно

·         Второ дете од 4-13.99 год на дополнително легло во апартман или вила  плаќа 7 евра од ден.

·         Второ дете од 4-13.99 год на дополнително легло плаќа 15 евра од ден. Во Family Luks вила 9 евра

·         Возрасен на дополнително легло во  вила Family Comfort  и  Family Luks  плаќа 50% од цената.

 

 

Цените се изразени во евра по соба  од ден

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје