HOTEL VRNJACHE TERME 4* – Врњачка Бања

HOTEL VRNJACHE TERME **** 03.01-28.12.2022
Мин 2 ноќи
Нед – Чет Пет – Саб
Суперирор соба (1/1) 56 60
Lux апартман (1/1) 68 77
Супериор соба (1/2) 68 85
Lux  апартамн ( 1/2) 102 119
Супериор соба (1/3) 94 119
Lux  апартамн ( 1/3) 153 180
Дневен одмор 26 34
Доплата за дополнителен кревет ( за возрасни)
26 34
Доплата за деца до 2,99 год БЕСПЛАТТНО
Доплата за деца до 3-9,99 год 50%
Во цената е вклучено:

·         Ноќевање со појадок

·         Користење на Spa & Wellness центар , Aqua zone

·         Игротека за деца

·         Употребата на бебешки креветчиња и столици е бесплатна

·         Wi-Fi

Во цената не е вклучено:

·         Туристичка такса – 1,5 евро од ден по лице  , деца до 6.99 год не плаќаат

·         паркинг

Цените се дадени по соба од ден

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

 

Важат општите услови за патување на Т.А. Феријал Кашиков  и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје