Хотел ZEPTER 4*

Врњачка Бања

Хотел ZEPTER 4*

 

Хотел ZEPTER  4****   

 

01.09.2022-31.03.2023
минимум 2 ноќевања
Нед-Чет Пет-Саб
Двокреветна соба  Luks 34 39
Двокреветно студио Luks 36 43
Двокреветна Deluxe 39 46
   
Во цената е вклучено :

  • ноќевањe на база на појадок
  • Бесплатно користење на содржините на SPA & Wellness центарот: внатрешен базен со минерална вода, сауна, џакузи (2 часа на ден)
  • Бесплатно користење на фитнес центар (теретана)

Во цената не е вклучено :

  • туристичка такса: возрасни – 1,5 евро од ден , деца од 7-14.99 – 1 евро, деца до 6.99 – 0.5 евра

НАПОМЕНА:

  • едно дете до 7 години во придружба на двајца возрасни се сместува бесплатно

·         едно дете до 7 години во придружба на двајца возрасни се сместува бесплатно, додека друго дете до 15 години добива 50% попуст.

·         едно дете на возраст од 7 до 15 години во придружба на еден возрасен добива 30% попуст

·         две деца на возраст од 7 до 15 години во придружба на еден или двајца возрасни, двете деца добиваат попуст од 50%

Цените не се валидни во период од 29.12.2022-09.01.2023 – Нова Година и Божиќни празници

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје