Hotel Zlatibor Mountain Resort & Spa 5* Специјална понуда

Хотел Zlatibor Mountain Resort and &SPA *****

За период од 11.09-20.12.2022

Тип на сметување/Лица 1 лице 2 лица
Standard room 145 160
Superior room 175 190
Family room / 248
Junior apartment / 250
Family apartment / 339

Цените се дадени во евра по лице од ден на база на полупансион. За секое дополнително лице се плаќа 49 евра од ден.

Во цената е вклучено:
 • Ноќевање со полупансион (доручек и вечера) 
 • Користење на луксузниот Magnezium Spa & Wellnes центар
 • Интернет

Во цената не е вклучена туристичката такса :

 • возрасно лице 1 евро од ден
 • деца од 7 до 15 години 5 евра од ден
 • Деца од 0 до 7 години се ослободени од плаќање

Услови за резервација:

 • Едно лице може да користи стандард или супериор соба за 15 евра пониска цена од дадените цени во горенаведената табела
 • За резервација на фамилијарна соба се потребно минимум 3 лица
 • За ноќевање со појадок цената од горенаведената табела се намалува за 10 евра по лице

Услови за деца:

 • Деца од 0 до 2 години бесплатно
 • Деца од 2 до 7 години бесплатно сместување на заедничко легло
 • Деца постари од 12 години се сметаат за возрасни лица

Дополнителни услуги : паркинг, VIP SPA центар, масажа и козметички третмани, со доплата  во хотелот.

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност  1€ = 62 денари.

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков И СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје