Хотел REGNUM Bansko Аparthotel and Spa 5* – ПЛАНИНСКО ЛЕТО 

REGNUM  Bansko Аparthotel and Spa*****   

ПЛАНИНСКО ЛЕТО 

 

Регнум Хотел & СПА е лоциран во непосредна близина на зоната за скијање, на 400 метри од жичарницата  и на 900 метри од центарот на градот, во самото подножје на планината Пирин  и до реката Глазне.
Опкружен е со прекрасна природа и со свој стил, кој го разликува од типичниот  традиционализам во одморалиштето. Хотелот нуди сместување во луксузни еднокреветни студиа и апартмани целосно опремени  и мебелирани  да ја задоволат секоја потреба и желба на гостите.

 

 

 

REGNUM  Bansko Аparthotel and Spa 5*   

ПЛАТИ 3 НОЌИ + 1 ГРАТИС

18/04 – 31/07/2023 

11/09/2023 – 30/11/2023

BB HB
Junior Suite 2 86 119
Executive Suite 2 96 129
Executive De Luxe Suite 2 110 143
Grand  Suite 4 156 222
Деца до 6.99 г. на дополнително легло бесплатно
Деца од 7- 12.99 год на допол. легло 23 33
Трет возрасен  на дополнително легло 30 46
Во цената е вклучено:

·         ноќевања на база на одбраната услуга

·         користење на Спа центарот : внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, тропски туш, зона за релаксација, фитнес  центар

·         Регнум бања термал со вклучен превоз ( 2 надворешни базени со минерална вода, џакузи со минерална вода, сауна, парна бања)

·         Детско катче и детска анимација

·         интернет

·         паркинг

·         туристичка такса

 

Доплата за поглед на планина- 5€ на ден

Доплата за Single room 85% од цената

Цените се изразени во евра по соба од ден

 

Цените се дадени во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 евро = 62,00 ден.

Важат општите услови на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди