ZDRAVETS HOTEL **** CONFERENCE & SPA ВЕЛИНГРАД

ZDRAVETS HOTEL **** CONFERENCE & SPA

За период од 01.07. до 01.09.2022      

Тип на сместување Услуга Цена
 

Двокреветна соба  Стандард

BB 76
HB 88

 Во цената е вклучено:

  • СПА ПАКЕТ: отворен и затворен минерален базен, џакузи, детски базен, парна бања, сауна, лежалка, фитнес
  • Интернет, ТВ, клима, паркинг
  • Детско катче

  Услови:

  • Цените не важат за време на празници
  • Цените се по соба, по ноќевање, за две лица

  Напомена:

  • Деца до 6 години сместувањето е беспалатно
  • Деца од 6 до 12 години, се сместуваат со доплата во зависност од тип на услуга

       BB = 15

       HB = 18 

  • Деца над 12 години или трет возрасен на дополнително или редовно легло, се сместуваат со доплата во зависност од типот на услугата

        BB = 32

        HB = 35

  Доплата по ден за сместување во:

  • Двокреветна соба Лукс – преименувана во Стандард Плус 13
  • Двокреветна соба Вип –  преименувана во Лукс  18

Цените се изразени во евра,  плаќањето е во денарска противредност, 1€ = 62 денари.

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков И СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје