Апарт-хотел Maria-Antoaneta *** – Банско

Хотел

Maria Antoaneta 3*

 

01.-15.12.22

06.03-03.05.23

16.12-12.22

08.01-05.03.23

29.12.22-

01.01.23

23-18.12.22

02-07.01.23

BB BB BB BB
 
Двокреветна соба  2+0 33 34 65 42
Двокреветна соба   ПРОМО 2+0 30 31 62 38
Еднокеветна соба 1+0 56 60 108 70
Јуниор апп 2+1 34 35 66 43
Јуниор апп + кујна 2+1 35 36 67 44
Јуниор апп + кујна+камин 2+1 36 37 68 45
Едноспален апартман 2+2 37 38 69 46
Едноспален апп + кујна 2+2 38 39 70 47
Едноспален апп + кујна + камин 2+2 39 40 71 48
Фамилијарен апп 4+2 42 43 83 52
Фамилијарен апп + камин 4+2 44 45 87 56
Цената вклучува:

 • Ноќевање на база појадок
 • користење на базен, сауна, парна бања, фитнес
 • превоз до ски лифт
 •  wi -fi интернет
 • туристичка такса

ПОПУСТИ:                                                                                                                                                                                                                                             

 • Доплата за вечера за возрасни 10 евра од човек од ден, за деца од 2 – 11,99 год 5 евра од ден
 • Деца до 1,99 – бесплатно
 • Дете до  1,99 год – БЕСПЛАТНО во собата со родителите ,
 • Прво дете од  2-11.99 год  се сместува бесплатно со двајца возрасни, второ дете  на дополнително легло со двајца возрасни плаќаат  50 %  од цената за возрасен
 • Возрасен на доп. легло има 30 % попуст
 • Дете од 6-11.99  години сместено на редовно легло плаќа 100%   од   цената

Доплати:

 • Наем на спа крпа – 3 евра
 • Наем на бањарка – 5 евра
 • Детско креветче – 5 евра од ден

 

                      Цените се изразени во евра по лица  од ден

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди