Хотел BELVEDERE HOLIDAY CLUB 4* – Банско

Хотел

BELVEDERE HOLIDAY CLUB****

19.12-25.04.22 26.12-02.01.22 03.01-08.03.22 09.03-01.04.22
HB
Апартман со една спална 2+2 74 146 101 73
Апартман со две спални 4+2 118 236 180 118
Деца од 6 до 11,99 2+2 18 28 23 18
Возрасен 4+2 28 37 32 28
Во цената е вклучено:

·         Ноќевање на база на полупансион

·         користење на базен, сауна, парна бања, турска бања, џакузи, фитнес

·         ски лифт

·         детско катче

·         интернет

·         паркинг

·         туристичка такса

 

Бесплатно ноќевање на база НВ при престој од 7 ноќи во периодот 01.12-25.12 и 02.01-01.04.2022

За период од 26.12-02.01.2022 минимален престој 5 ноќи.

Цените се изразени во евра по апартан од ден

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди