Хотел CASA KARINA **** – БАНСКО

БАНСКО

Хотел CASA KARINA ****

Хотел

CASA KARINA 4*

01.12-21.12.2022

12.03-31.03.2023

22.12-26.12.2022

04.01-11.03.2023

27.12.2022-03.01.2023
Двокреветна соба   2+2  (до 11.99год) 44 49 64
Студио  2+1  (до 3.99год) 46 51 66
Студио  Лукс 2+1  (до 3.99год) 57 62 78
Едноспален апартман  2+2  (до 11.99 год/1возрасен) 54 59 75
Двоспален апартман  4+2  (до 11.99год/1возрасен) 54 59 75
Еднокреветна соба 1+0 59 67 90
 
Возрасен на дополнително легло 38 41 54
Дете од 3.99-11.99 год на дополнително легло 27 30 39
Дете од 3.99-11.99 год на редовно легло 29 32 42
Дете до 3.99 год се сместува бесплатно
Во цената е вклучено:

·         Ноќевања на база полупанисон

·         користење на базен, фитнес, парна бања, сауна

·         детско катче , интернет , туристичка таксa

ДОПЛАТИ:

Задолжителна доплата:

·         Новогодишна свечена вечера на 31.12.2022 : Возрасни 100 евра, деца од 5.99-11.99 год плаќаат 50 евра

Незадолжителни доплати:

·         Подземен паркинг – 6.20 евра од ден

·         Користење на бањарка за време на целиот престој –2.60 евра со депозит од 15.40 евра

·         Користење на бебешко креветче – 2.60 евра од ден

ПОПУСТИ:

·         Попуст од 20% за резервации направени до 31.10и 100% платени до 15.11.2022

·         Попуст од 10% за резервации направени до 15.11 и 100% платени до 30.11.2022

·         Со промена на имиња и период , рана резервација не е валидна

·         7=6,9=8, 11=10, 14=12

Во цената е вклучено:

·         Ноќевања на база полу  пансион

·         користење на базен, фитнес, парна бања, сауна

·         детско катче , интернет , туристичка таксa

ДОПЛАТИ:

Задолжителна доплата:

·         Подземен паркинг – 6.20 евра од ден

·         Користење на бањарка за време на целиот престој –2.60 евра со депозит од 15.40 евра

·         Користење на бебешко креветче – 2.60 евра од ден

Цените се во евра по лице од ден

 

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

Важат општите услови за патување на Т.А. Феријал Кашиков  и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди