Hotel Club A 3*

Hotel Club A 3* – Kopaonik
https://www.cluba.rs/sr/pocetna/

Цените се дадени по лице на ден на база Појадок и Вечера

Период

Смена

Мин.ноќи

Двокреветна Соба

Трокреветна Соба

Еднокреветна соба

01.12-04.12

Чет/Нед

3

52

73

04.12-12.12

Нед/Пон

3

52

73

12.12-17.12

Пон/Саб

5

86

120

17.12-20.12

Саб/Вто

3

52

73

20.12-25.12

Вто/Нед

3/4/5

67

94

25.12-30.12

Нед/Пет

3/4/5

69

97

25.12-01.01

Нед/Нед

7

86

120

27.12-02.01

Вто/Пон

6

90

126

30.12-02.01

Пет/Пон

3

109

153

30.12-02.01

Саб/Пон

2

121

169

01.01-08.01

Нед/Нед

6/7

86

120

08.01-15.01

Нед/Нед

7

86

120

15.01-22.01

Нед/Нед

7

86

120

22.01-29.01

Нед/Нед

7

75

105

29.01-05.02

Нед/Нед

7

75

105

05.02-12.02

Нед/Нед

7

86

120

12.02-19.02

Нед/Нед

7

86

120

19.02-26.02

Нед/Нед

7

75

105

26.02-05.03

Нед/Нед

7

75

105

05.03-12.03

Нед/Нед

7

86

120

12.03-19.03

Нед/Нед

3

58

81

19.03-26.03

Нед/Нед

3

52

73

26.03-02.04

Нед/Нед

3

52

73

Ценовник за Краток Престој
Резервација на барање – исклучиво на 7 дена пред термин.

Период

Двокреветна Соба

Трокреветна Соба

Еднокреветна Соба

05.01-08.01

107

150

12.01-15.01

107

150

19.01-22.01

107

150

26.01-29.01

93

130

02.02-05.02

93

130

09.02-12.02

121

169

16.02-19.02

107

150

23.02-26.02

93

130

02.03-05.03

93

130

09.03-12.03

107

150

Во цената е вклучено:
– Појадок и вечера ( шведска маса)
– Wi-Fi низ цел хотел
– Користење на Спа Центар (внатрешен базен, сауна, џакузи)

Во цената не е вклучено:
– Туристичка такса 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца до 6,99 години ГРАТИС ( се наплаќа во агенција)
– Надворешен паркинг 6€ по кола на ден (се наплаќа на лице место – резервација не е дозволена)

Услови за деца:
– Деца до 3,99 години ГРАТИС во присуство на 2 возрасни лица;
– Деца 4-7 години доколку користи заедничко легло со родители 50% попуст;
– Деца 4-11,99 години доколку користат сопствено легло 30% попуст;

Политика за откажување:
– Отказ или промена на термин се смета за валидна исклучиво кога се доставува во писмена форма;
– За откажување на резервацијаво период од мометот на правење на резервација до 14 дена пред Chek In, хотелот заджува право за наплата на пенали од 30% од вкупната сума.
-100% од вкупната вредност на резервацијата ќе биде наплатена доколку се откаже резервацијата 14-0 дена пред почетокот на аранжманот;
– Во случај гостинот да си замине порано од предвиден термин или не пристигне во хотелот на резервиран термин ке бидат наплатен целиот износ;

Ковид политика:

Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:

-Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)

-Затварање на граници

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди