Хотел GRAND ROYALE HOTEL & SPA 4* – Банско

 

GRAND ROYALE HOTEL & SPA 4*

24.12.21-03.01.22

Мин. 4 ноќи

04.01.22-10.03.22 17.12.21-23.12.21

11.03.22-10.04.22

HB BB BB
Студио 2+1/3 63 36 32
Едноспален апартман 2+2/3+1 65 39 34
Двоспален апартман 4+2/5+1 60 35 32
 Во цената е вклучено:

 • ноќевање со појадок  ( освен за периодот на Нова година каде услугата е на полупансион)
 • користење на базен,сауна,парна бања, релакс зона,  фитнес центар
 • ски остава
 • детско катче
 • интернет
 • бесплатен превоз до ски-лифтот

НАПОМЕНИ:

 • Деца до 2.99 год се сместуваат бесплатно
 • Прво дете од 3-12.99 год со двајца возрасни на дополнително легло се сместува бесплатно на база BB доплаќа само за полупансион , второ дете од 3-12.99 год  плаќа 50% од цената
 • Дете од 3- 12,99 год на редовно легло плаќа 70% од цената за возрасен
 • Возрасен на дополнително легло има 30% попуст

ДОПЛАТИ:

 • Доплата за вечера: возрасни 14 евра, деца од 3-12.99 год 7 евра
 • Новогодишна свечена вечера ( задолжителна) : 85 евра за возрасни, деца од 3-12.99 год плаќаат 45 евра
 • туристичка такса – возрасен 0.60 еур од ден

ПОПУСТИ:

 • 8% попуст за early booking  за резервации направени до 10.12.2020  и 100% уплата  до 18.12.2020
 • Специјална понуда 7=6  , 9=8, 10=9, 12=11, 13=12, 14=12  за период на престој  дo 10.04.2022г.
 • Попустите и специјалната понуда се комбинираат. Попустите на важат за Новогодишната и Божиќната вечера и велигденскиот ручек

 

Цените се изразени во евра по лице од ден

 

 

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје