Хотел HOT SPRINGS MEDICAL & SPA HOTEL 4*+ – с. Бања / Банско

БАНСКОс. Бања

Хотел HOT SPRINGS MEDICAL & SPA HOTEL ****+

 

 

HOT SPRINGS MEDICAL & SPA ****

 

02.01-18.03.2023

21.07-09.09.2023

19.03-20.07.2023

10.09-22.12.2023

Недела-четврток Петок-сабота

мин 2. ноќи

Недела-четврток Петок-сабота

мин 2. ноќи

Двокреветна соба Comfort  (2+0) 72 84 62 74
Двокреветна соба Executive  (2+1) 77 91 69 81
Студио Alpine  (2+2) 81 96 76 85
Aпартман  Junior  (2+2) 90 100 83 92
Aпартман   Alpine  (2+3) 101 118 94 111
 
Прво дете  од 6-11.99 год сместено на дополнително легло 31
Второ дете од 6-11.99 год  сместено на дополнително легло 21
Прв возрасен сместен на дополнително легло 39
Втор  возрасен сместен на дополнително легло 31
Деца до 5.99 год се сместуваат бесплатно
 Во цената е вклучено:

  • ноќевање  на база полупансион
  • користење на внатрешен и надворешен базен,сауна,парна бања, турска бања, солена соба, ледена фонтана, фитнес
  • интернет
  • туристичка такса

НАПОМЕНА :

  • Деца од 6- 11,99 год. на редовно легло плаќа – 25% од цената за возрасен

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје