хотел JUNIOR 3* – Копаоник

HOTEL JUNIOR *** Соба Economic Соба  Standard Соба  Comfort Соба  Family
02.01-23.01.2022 Мин. ноќи 5
Цена за 2 лица 83 90 95 103
Цена за 3 лица / 108 113 121
Цена за 4 лица / 126 131 139
23.01-13.02.2022 Супер понуда 6=7 ноќи
Цена за 2 лица 66 73 78 97
Цена за 3 лица / 91 96 105
Цена за 4 лица / 109 114 123
13.02-20.02.2022  Супер понуда 6=7  ноќи
Цена за 2 лица 81 88 93 101
Цена за 3 лица / 106 111 119
Цена за 4 лица / 124 129 137
20.02-06.03.2022  Супер понуда 6=7  ноќи
Цена за 2 лица 66 73 78 87
Цена за 3 лица / 91 96 105
Цена за 4 лица / 109 114 123
Во цената е вклучено:

  • Сместување на база полупансион, користење на ски остава, детска анимација , интернет , паркинг

Во цената не е вклучено:

  • Туристичка такса: 1 евро по лице до ден , деца до 6.99 год не плаќаат туристичка такса
  • Превоз  до центарот на Копаоник
  • Користење на спа центарот ( базен, сауна, џакузи, турска бања, фитнес )

Напомени:

  • Прво дете од 0-5.99 год сместено со двајца возрасни без сопствено легло се сместува бесплатно, второ дете плаќа 13 евра од ден
  • Дете од 7-10.99 год сместено со двајца возрасни без сопствено легло плаќа 12 евра од ден

Цените се по соба од ден

 

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден.

 

Важат општите услови за патување на Т.А. Феријал Кашиков  и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди