Хотел Nataly Spa 3*- Сокобања

 

Хотел Nataly Spa 2 

http://www.natalyspa.com/

10.01-30.12.2022
Цена од ден

до 3 ноќевања

Цена од ден при 4+ ноќевања
Двокреветна соба  BB 35 31
HB 40 36
Двокреветна Comfort BB 35 31
HB 40 36
Panorama BB 38 34
HB 43 39
Конак BB 35 31
HB 40 36
Еднокреветна соба BB 52 50
HB 55 53
Политика за деца

деца  до 2,99 год

Бесплатно
деца од 3 до 4,99 год сместување и појадок – бесплатно, доплаќаат само за вечера 3 еур
Деца од 5 до 11,99 год 20 еур – ноќевање со појадок

26 еур – полупансион

18  еур – ноќевање со појадок

24 еур – полупансион

Цената вклучува:

  • Ноќевања  на база  појадок или полупансион
  • Користење на базен и спа центар
  • туристичка такса
  • wi -fi интернет

Напомени

  • Деца до 6,99 год се сместуваат бесплатно (без дополнителен  кревет)
  • Деца од 0-3 год гратис за услуги на полупансион, деца од 3-5 год гратис сместување со појадок, доплата за вечера 3 еур
  • Деца од 5- 12 год имаат 50% попуст , децата до 7 год не плаќаат туристичка такса, деца од 7-15 год плаќаат туристичка такса 0,50 еур

 

Цените се изразени во евра  по лице од ден

Цените се дадени во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 евро = 62 ден

Важат општите услови на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди