Хотел RIMSKA BANJA 4**** с.Бања, Банско

 

 

Хотел RIMSKA BANJA 4****   

 

08.01.2023-04.03.2023
Петок-сабота

HB

Недела-четврток

HB

2+ноќи
Еднокреветна соба со балкон 1+0 66 60
Еднокреветна соба 1+0 62 55
Двокреветна соба  со балкон 2+0 112 101
Двокреветна соба 2+0 108 97
Студио  со балкон 2+2 118 104
Студио 2+2 112 101
Едноспален апартман  со балкон 2+2 123 110
Двоспален апартман со балкон 4+2 215 193
 
Трет возрасен на дополнително легло 38 35
Дете од 4-11.99 год на дополнително легло во двокреветна соба, студио или двоспален апп 28 25
Дете од 4-11.99 год на дополнително легло во едноспален апартман 18 17
Во цената е вклучено :

 • ноќевањe на база полупансион
 •  користење на два базени со минерална вода, џакузи, сауна, јапонска сауна, парна бања, турска бања,  фитнес, соба за релаксација
 • Интернет
 • Бебешко креветче
 • откриен паркинг
 • туристичка такса

Напомени:

–          Деца до 3.99 год со двајца возрасни сместени на дополнително легло  се сместуваат бесплатно

 

                                                         Цените се изразени во евра  по соба од ден

 

 

 

Хотел RIMSKA BANJA 4*** 

 

23.12.2022-07.01.2023
HB
2+ноќи
Еднокреветна соба со балкон 1+0 76
Еднокреветна соба 1+0 71
Двокреветна соба  со балкон 2+0 142
Двокреветна соба 2+0 132
Студио  со балкон 2+2 147
Студио 2+2 142
Едноспален апартман  со балкон 2+2 152
Двоспален апартман со балкон 4+2 253
 
Трет возрасен на дополнително легло 38
Дете од 4-11.99 год на дополнително легло во двокреветна соба, студио или двоспален апп 28
Дете од 4-11.99 год на дополнително легло во едноспален апартман 18
За периодот 30.12.2022-02.01.2023 има посебен ценовник за Новогодишен пакет
Во цената е вклучено :

 • ноќевањe на база полупансион
 •  користење на два базени со минерална вода, џакузи, сауна, јапонска сауна, парна бања, турска бања,  фитнес, соба за релаксација
 • Интернет
 • Бебешко креветче
 • откриен паркинг
 • туристичка такса

Напомени:

–          Деца до 3.99 год со двајца возрасни сместени на дополнително легло  се сместуваат бесплатно

 

                                                         Цените се изразени во евра  по соба од ден

 

 

 

 

Цените се дадени во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 евро = 62 ден

Важат општите услови на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди