Хотел SPA Resort St Ivan Rilski 4* – Банско

 

ХОТЕЛ ST. IVAN RILSKI 4****

www.saintivanrilski.com

09.12-23.12

09.01-27.01

20.02-09.04

24.12-29.12

28.01-19.02

03.01-08.01
  BB HB All BB HB All BB HB All
Двокреветна соба 2+1 56 66 81 71 82 97 84 94 110
Промо двокреветна соба без балкон  2+0 46 56 71 61 71 87 74 84 100
Апартман со една спална 2+2 66 76 92 82 92 107 94 104 120
Деца 0-1,99 Бесплатно
Прво дете на доп. кревет До 11,99 год. Бесплатно
Второ дете на доп. кревет 2 – 11,99 год 28 33 41 35 41 48 42 47 55
Деца на доп. кревет 12-15,99 год 28 33 41 35 41 48 42 47 55
Возрасен на доп. кревет   39 46 57 90 57 68 60 66 77
Мин. ноќевање   1 2** 2
Во цената е вклучено:

  • ноќевања на база избраната услуга
  • користење на внатрешен базен, парна бања, сауна,  турска бања, ледена соба, џакузи, соба за релаксација
  • анимација за деца
  • интернет
  • туристичка такса

 

 

Цените се изразени во евра по лице од ден

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди