Хотел SUNRISE 4* – Банско

SUNRISE **** 28.12.21-02.01.23 03.01-28.02.23 23.12-27.12.22

01.03-10.03.23

16.12-22.12.21

11.03-31.03.22

BB HB HB HB
Студио (2+0) 59 40 38 35
Едноспален апартман  (2+2/ 3) 61 42 40 37
Двоспален апартман (4+2) 59 40 38 35
Доплаќање :
Прво дете од 6 до 11,99 50% 50%
Второ дете од 3 до 11,99 бесплатно бесплатно
Цената вклучува:

  • ноќевање на избраната услуга
  •  користење на базен, сауна, парна бања,солена соба ,фитнес
  • детско катче
  • трансфер до лифт
  • интернет
  • туристичка такса

НАПОМЕНИ:                                                                                                                                                                                                                                             

  • Трет возрасен на дополнително легло има 20% попуст.
  • Доплата за еднокреветна соба + 80% од цената

ДОПЛАТИ:                                                                                                                                                                                                                                    

  • Користење на бањарка- 2.5 евра со депозит од 10 евра

 

Цените се изразени во евра по лице од ден

 

 

 

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди