REGNUM Bansko Аparthotel and Spa*****   

REGNUM  Bansko Аparthotel and Spa*****   

 

REGNUM

Bansko Аparthotel and Spa*****   

 

28.12.22-07.01.23 29.01.23-25.02.23 22.12.-27.12.22

08.01-28.01.23

26.02-18.03.23

01.12-21.12.22

19.03-13.04.23

 
BB BB BB BB
Junior Suite 2+0 214 170 138 115
Executive  апартман 2+1 230 181 149 126
Executive  апартман ( поглед планина) 2+1 236 187 151 132
Executive  Deluxe апартман 2+2 240 192 160 137
Executive  Deluxe апартман ( поглед планина) 2+2 247 198 166 143
Grand апартман 4+2 412 324 248 220
Grand апартман  ( поглед планина) 4+2 418 330 241 225
Деца од 0 – 9.99 год 1
Деца од 7 до 12.99 год 33 28 20 20
Над 13 год. 69 59 46 36
Во цената е вклучено:

·         ноќевање  на база на појадок

·         користење на Спа центарот : внатрешен базен, сауна, парна бања, турска бања, тропски туш, зона за релаксација, фитнес  центар

·          детско катче

·         Ски остава

·         Превоз / Хотел – Гондола – Хотел

·         Сеф во апартмани

·         Интернет

·         Паркинг

·          туристичка такса

Доплата :

·         За полупансион 22 евра по лице од ден за возрасни, 11 евра од ден по дете 7 до 12.99 год.

Попусти:

·         Специјален пакет 6=7 9=10, 12=14

 

ЗАДОЛЖИТЕЛНИ НОВОГОДИШНИ И БОЖИЌНИ ВЕЧЕРИ

 

 

Цените се изразени во евра по соба од ден

 

 

 

Цените се дадени во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 евро = 62,00 ден.

Важат општите услови на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди