Хотел RIVERSIDE 4* Банско

Хотел  RIVERSIDE **** 01-22.12.22 23-28.12.22 29.12.22-02.01.23 03.01-02.01.23 05.03-31.03.23
BB BB BB BB BB
Silver Room Sing 1+0 82 95 145 95 82
Silver Room DBL 2+0 45 59 84 59 45
Gold Room DBL 2+1 56 64 91 64 56
Gold Room TRP 3+1 45 55 79 55 45
Platinum Family Room 3+1 51 61 85 61 51
Platinum Family Room 4+1 48 58 84 58 48
Premium Penthouse with balcony 2+2 56 64 91 64 56
Premium Penthouse without balcony 2+2 45 59 84 59 45
 
 
Дете од 0-5.99 г. бесплатно
Дете од 6-11,99 г.  25
1 возрасен и едно дете од 6 до 11,99 год  во silver room 70%
1 возрасен и едно дете од 0 до 5,99 год  во silver room Плаќање како еднокреветна соба
1 возрасен  и 2 деца 0-5,99 год. Плаќање како еднокреветна соба
Цената вклучува:  

  • ноќевање  на база појадок
  • користење на внатрешен базен , wellness and spa
  • игротека за деца
  • интернет
  • паркинг
  • туристичка такса

Цените се изразени во евра по лица  од ден

 

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди