Хотел ANGELLA SPA & WELLNESS 4* – Копаоник

Хотел ANGELLA SPA & WELLNESS 4*
Период Смена Мин. ноќи Услуги Двокреветна соба 1/2

Трокреветна соба 1/3

1/1 Апартман
01.12-05.12 Нед/Нед 2 HB 52 78 58
05.12-12.12 Нед/Нед 2 HB 57 86 73
12.12-17.12 Нед/Нед 2 HB 57 86 73
17.12-19.12 Нед/Нед 2 HB 57 86 73
19.12-24.12 Нед/Нед 3 HB 73 108 87
24.12-28.12 Нед/Нед 4 HB 95 141            110
28.12-02.01 Нед/Нед 5 HB 135 202            150
02.01-09.01 Нед/Нед 7 HB 95 141 110
09.01-16.01 Нед/Нед 7 HB 95 141 110
16.01-23.01 Нед/Нед 7 HB 95 141 110
23.01-30.01 Нед/Нед 7 HB 84 125  99
30.01-06.02 Нед/Нед 7 HB            84 125             99
06.02-13.02 Нед/Нед 7 HB           84 125            99
13.02-20.02 Нед/Нед 7 HB          95 141             110
20.02-27.02 Нед/Нед 7 HB          84 125           99
27.02-06.03 Нед/Нед 7 HB         73 109           88
06.03-13.03 Нед/Нед 7 HB         73 109            88
13.03-20.03 Нед/Нед 7 HB         73 109            88
20.03-27.03 Пакет 7=6 HB 63 93        78
27.03-03.04 Пакет 7= 6 HB 63 93       78
Краток одмор до 4 ноќи
      Двокреветна соба 1/2

Трокреветна соба 1/3

1/1 Апартмн
02.01-09.01 HB 105 157 120
09.01-16.01 HB 105 157 120
16.01-23.01 HB 105 157 120
23.01-30.01 HB 95 140 110
30.01-06.02 HB 95 140 110
06.02-13.02 HB 95 140 110
13.02-20.02 HB 105 157 120
20.02-06.03 HB 95 140 110
27.02-06.03 HB 83 117 99
06.03-13.03 HB 83 117 99
13.03-20.03 HB 83 117 99
20.03-27.03 HB 73 103 89
27.03-03.04 HB 73 103 89
Во цената е вклучено :

  •  Сместување на полупансион (појадок и вечера – вклучена)
  • Програма за придружба на бебиња (затоплувач на шишиња, менување маса, када, бебешко креветче) со претходно известување; колибри во ресторанот
  •  Неограничена употреба на велнес и спа објекти: џакузи, амам, финска сауна, инфра сауна, Кнејп, теретана
  • Бесплатен Wi-Fi

•      Користење на скијачката патека

Во цената не е вклучено :

  • туристичка такса: возрасни – 1,1евро од ден, деца до 6.99 – не плаќаат такса
  • паркинг

Доплати:

·         • Деца 0 – 2 години придружени со двајца возрасни ако користат заеднички кревет – БЕСПЛАТНО во 1/2 соба

·         • Дете 2 – 7 години придружено со двајца возрасни ако користите заеднички кревет – БЕСПЛАТНО во 1/2 соба

·         • Дете 2 – 12 години придружено со двајца возрасни на посебен кревет – 50% попуст

·         • Дете 2 – 12 години придружено со еден возрасен – 50% попуст

·         • Две деца од 2 до 12 години придружени со еден возрасен добиваат 50% попуст во 1/2 или 1/2 + 1 соба

·         • Две деца 2 – 12 придружени со двајца возрасни – секое дете на посебен кревет добива 50% попуст во 1/2 + 2 соба

·         • Третото или четвртото возрасно лице добива 20% попуст на дополнително легло во 1/2 + 1, 1/2 + 2 соба

·         • Минималниот број на лица за наплата во четирикреветна соба е 3 лица

·         • Минималниот број на лица за наплата во Лукс АПАРТМАН е 3 лица

 Цените се изразени во евра  по лице од ден

Цените се дадени во евра, плаќањето е во денарска противвредност 1 евро = 62 ден

Важат општите услови на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди