HOTEL & SPA ZONED 4* – Копаоник

HOTEL & SPA ZONED 4*

 

Смена  (недела-недела)

студио

 

(1/2+1)

od 28m2

LUX студио

(1/2+1)

od 28m2

апартман

(1/2+2, 1/2+3)

40m2

SUPERIOR апартман

(1/2+2, 1/2+3)

50m2

KING

Апартман

(1/4+2)

140m2

01.12-12.12 HB 40 46 55 61 350
12.12-19.12 HB 43 50 58 64 350
19.12-26.12

Детска недела

HB 50 60 63 69 380
26.12-02.01 HB 69 80 90 100 600
02.01-09.01

Деткса недела

HB 50 60 63 69 450
09.01-16.01

Детска недела

HB 50 60 63 69 450
16.01-23.01

Детска недела

HB 50 60 63 69 450
23.01-30.01 HB 48 57 60 65 420
30.01-06.02

Детска недела

HB 50 60 63 69 450
06.02-17.02 HB 58 67 70 79 550
17.02-20.02 HB 43 50 58 64 420
20.02-27.02 HB 43 50 58 64 420
27.02-06.03 HB 43 50 58 64 420
06.03-13.03 HB 40 46 55 61 350
13.03-10.04 * ВВ* 33 39 45 50 300
Политика за деца/ возрасни на дополнително легло Деца  0-4 бесплатно

Деца  415  попуст  60%

Второ и трето дете 4-15 попуст  70%

Трет возрасен попуст 30%

Четврт возрасен попуст 70%

Петти возрасен попуст 70%

Еднокреветна соба 1/1 +30%

Цената е за апартман од ден за максимум 6 лица

 

Во цената е вклучено:

·         Ноќевање на база полупанисон

·         Користење на услугите на спа центарот(потребно е претходна резервација): џакузи, парна бања, сауна, топли лежалки, фитнес сала

·         Ски остава,  детско катче, интернет, паркинг

Во цената не е вклучено:

·         Туристичка такса – 1,5 евро од ден по лице  , деца до 6.99 год не плаќаат

Напомени:

·         Цените се изразени во евра по лице на база полупанион за престој од 7 дена од недела-недела. За престој помалку од 7 ноќевање  цената се зголемува за плус 20%.

·         Деца до 12 години го користат спа центарот само во придружба на возрасни од 14-18 часот

·         Гратис              Акцијата се однесува на бесплатен престој на 2 деца до 12 години во дадениот период

Цените се изразени во евра по лице од ден  за престој од 7 ноќевања

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

Важат општите услови за патување на Т.А. Феријал Кашиков  и СКТМ

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди