хотел GRAND HOTEL 4* Банско

хотел GRAND HOTEL Банско****

Grand Hotel Bansko е хотелски комплекс со 4*, лоциран на влезот во Банско, на само стотина метри од центарот и на 5 мин возење до ски лифтот. Хотелот има обезбедено бесплатен трансфер за своите гости. Хотелот има: казино, лоби бар, спа центар со 4 типа на сауни, соби за масажа, џакузи, парна бања, амам, внатрешни и надворешни базени за возрасни и деца, ресторан, паркинг, интернет, детска игрална, теретана. Собите се опремени со: кабловска ТВ, мини бар, климатизер, сеф, фен, ел. бокал, телефон, балкон со доплата. Апартманите имаат и трпезариска маса и мини кујна.

 

GRAND HOTEL BANSKO 4*

 

01.05-07.05.2024

Мин 3 ноќи
Двокреветна Lux соба (2+0) 97
Двокреветна Executive соба (2+0) 120
Едноспален апартман (2+0) 145
Двоспален апартман (4+0) 97
Возрасен и деца над 12 години 84
Во цената е вклучено:

  • Ноќевање на база ultra ALL (доручек, ужинка, ручек, ужинка, вечера и ужинка)
  • Празничен Велигденски ручек на база шведска маса.
  • Празнична Велигденска програма
  • Користење на СПА центар: арома сауна, финска сауна, панорамна парна бања,  алпски релакс, релакс зона, внатрешен аква тоничен базен, парна бања, џакузи, детски базен, шоков базен,фитнес сала.
  • Wi-fi

Доплати:

·            Туристичка такса 1 евро од вечер  по лице

Цените се изразени во евра по лице од ден

 

-20% ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.03.2024

 

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари
Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди