Хотел Grand Royale 4* Банско

Хотел Grand Royale Банско

Апартманскиот комплекс Grand Royale се наоѓа на 600 м од најблиската жичница и на 1,3 км од центарот на Банско. Содржини: затворен базен, спа центар /сауна, џакузи, парна бања, релакс зона/, теретана, детско игралиште, игрална, бежичен интернет, лоби и цигарет бар, ресторан, трансфер до гондолата, паркинг, ски остава. Соби: ел. бокал, микровална, ТВ со кабловски канали, мини-бар, балкон, фен, бањарки

 

 

 

GRAND ROYALE HOTEL & SPA 4*

 

03.05-06.05.2024
мин.3 ноќи

ВB
Студио 2 69
Едноспален апартман 2 75
Двоспален апартман 4 134
 Во цената е вклучено:

·         ноќевање со појадок

·         користење на затворен базен,сауна,парна бања, џакузи, релакс зона, арома сауна, фитнес центар

·         детско катче

·         интернет

·         бесплатен превоз до ски-лифтот

НАПОМЕНИ:

·         Деца до 2.99 год 6 евра од ден на база ВВ и 11 на база НВ

·         Дете од 3-12.99 год со двајца возрасни на дополнително легло плаќа 60% од цената

·         Возрасен на дополнително легло има 30% попуст

ДОПЛАТИ:

·         Доплата за вечера: возрасни 21 евра, деца од 3-12.99 год 10 евра

·         Доплата за велигденска вечера на 05.05.2024: возрасни 31 евра, деца од 3-12.99 год 15 евра

·         туристичка такса – возрасен 0.60 еур од ден

Цените се изразени во евра по соба од ден

 

 

  

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари. Плаќањето е исклучиво во денари
Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди