Вила СТЕЛА Неа Флогита

Вила  СТЕЛА

 

Вила  СТЕЛА е лоцирана во близина на игралиштето  на Неа Флогита 50 метри од плажа, со поглед на море. Апартманот е 6-креветен на први спрат.

 

 GPS координати : 40.25702, 23.22285

Термини 1/6 Апартман 1/5 дуплекс Бр. ноќевања
24.05.2024 190 промо 190 промо 8
01.06.2024 300 300 7
08.06.2024 360 360 7
15.06.2024 420 420 7
22.06.2024 480 480 7
29.06.2024 520 520 7
06.07.2024 610 610 7
13.07.2024 660 660 7
20.07.2024 660 660 7
27.07.2024 690 690 7
03.08.2024 690 690 7
10.08.2024 660 660 7
17.08.2024 660 660 7
24.08.2024 580 580 7
31.08.2024 500 500 7
07.09.2024 450 450 7
14.09.2024 360 360 7
21.09.2024 250 250 7

 

 • АПП БР 1 1 /6 Апп на Прв кат . Располага со 2 простории . Спална соба со брачен и единечен кревет од која се излегува на тераса, купатило , дневна соба со три единечни кревети  во истата просторија е кујната  ( опремена со голем фрижидер и шпорет со релна ) и тераса со поглед на море.            Климата и ТВ се во дневната просторија.
 • АПП БР 2 – 1 /5 Дуплекс на приземје  . Располага со 2 Спални соби и дневен престој . Спална соба со брачен  и втора спална соба со два единечни кревети . Дневна соба  со кревети   во истата просторија е кујната  ( опремена со голем фрижидер и решо) . Климата и ТВ се во дневната просторија.

 

Услови под кои важи аранжманот

Цените во табелите се објавени во евра, плаќањето на аранжманот е исклучиво во денари, по курс 1 евро = 62 денари.

 

 • За уплата на два последователни термини (еден по друг),одобруваме 7% попуст на вториот термин ,попустите не се комбинираат.
 • Доплата на туристичка такса 5  на Студио или Апп од ноќ (се плаќа во агенција )
 • Користењето на клима-уред (БЕСПЛАТНО).
 • WI-FI интернет -БЕСПЛАТНО (за јачина на сигнал не гарантираме).

 

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

 • За возрасни 2.780 мкд. (45 евра)
 • За деца до 12 години 2,170 мкд. (35 евра)
 • Деца до 2 години бесплатно, без седиште

 

ВАЖНИ ИНФОРМАЦИИ:

 

 • Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.
 • За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.
 • Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е ЗАДОЛЖИТЕЛНО најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот.
 • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.
 • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
 • Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио или апартман
 • Доколку гостите не го почитуваат куќниот ред истите може да бидат избркани од страна на сопственикот на вилата и за тоа не добиваат обештетување од агенцијата.
 • Сликите кои се објавени на нашата веб-страница  се само дел од севкупната понуда-содржина и истите служат за да се добие генерален впечаток за објектот, агенцијата не може и нема да гарантира сместување во прецизно одредена соба од објавенитеСопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.
 • Цените објавени во табелите се конечни, без скриени трошоци.
 • Т.А. „ФЕРИЈАЛ КАШИКОВ“ не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во кој-било објект од целата понуда.
 • Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди