Хотел IRIS 4* – Златибор Нова Година

Хотел IRIS 4* – Златибор

Hotel Iris е уникатен златиборски хотел, изграден во планински, модерен стил. Сместен во срцето на Златибор, покрај црквата, на само неколку чекори од езерото и Кралскиот плоштад. Опкружен со борова шума, зрачи со топлина и нуди незаборавни моменти на мир и тишина. Хотелот располага со 28 сместувачки единици, ресторан со летна градина и фонтана, Спа центар, теретана и конференциска сала.

Хотел IRIS ****
29.12.23-03.01.24 (3ноќи)
ТИП НА СМЕСТУВАЊЕ ЦЕНА
ДВОКРЕВЕТНА СТАНДАРТ СОБА 217
ДВОКРЕВЕТНА КОМФОРТ СОБА 244
АПАРТМАН 1/2 282
АПАРТМАН 1/3 302
АПАРТМАН FAMILY 1/2 263
АПАРТМАН FAMILY 1/3 358
Цената вклучува:

·       Ноќевања со појадок

·       Користење на внатрешен базен , финска сауна, солена соба, тепидариум,фитнес сала

·       детско катче

·       паркинг

·       wi -fi интернет

Во цената не е вклучено:  

·       туристичка такса 0,50 еур за деца од 7 до 15 год , за возрасни 1 еур

Напомени

·       Во апартманите 1/3 се сместуваат мин 2 лица додека трето и четврто плаќаат 70% од цена

·       Деца до 7 год се сместуваат бесплатно (без дополнителен  кревет)

·       Деца од 7 до 11,99 год  со двајца возрасни  плаќаат 50% од цената на возрасен (потребен доказ е здравствената книшка на детето)

Цените се дадени по лице

 

 Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари.Плаќањето е исклучиво во денари

Важат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди