Хотел JELAK 3*** Луковска Бања

Хотел JELAK  – Луковска Бања

Hotel Jelak располага со 64 соби. Хотелот нуди: медицински центар во кој секојдневно (и за време на викенди и празници) се обавуваат прегледи и терапии, базени со термална вода, пансионски ресторан, кафе барови – кај рецепција и кај базенот, сала за забава,Wellness центар.

 

Хотел JELAK 3*

 

01.05.-06.05.2024
 

Стандарт соба

 

65

Во цената е вклучено :

  • Сместување во двокреветна соба на база ноќевањe со појадок ручек вечера
  • користење на wellness центар + базен со термална вода
  • користење теретана и сала за рекреација
  • wi fi
  • Лекрски преглед
  • Туристичка такса

Доплати:

– деца  до 4,99 години се сместуваат БЕСПЛАТНО со двајца возрасни

– деца од 4,99 до 9,99 години плаќаат 50% од цената  со двајца возрасни

Цените се изразени во евра во лице од ден

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди