Хотел KOPAONIK 3*** Луковска Бања

Хотел KOPAONIK – Луковска Бања
Сместување: хотелот Копаоник располага со 63 соби и 4 апартмани, двокреветни (со 2 класични кревети или со француски кревет), трокреветни (француски кревет и 1 еднинечен кревет), апартмани (спална со француски кревет и дневна соба). Собите се опремени со: ТВ, телефон, Wi-Fi интернет конекција (бесплатно), сопствен тоалет, бањарки и фен за коса.
Хотелски содржини: ресторан, кафе бар, медицински центар за прегледи и терапии (со работно време и во викенди и за празници), 2 тераписко-рекреативни базени со термална вода и подводни млазови со температува 33-35⁰C (1 внатрешен, 1 надворешен), сауна, солена соба, парно купатило, џакузи, топли клупи – тепидариум, тропски тушеви, конференциска сала.
Хотел KOPAONIK 3*

 

01.05.-06.05.2024
 

Стандарт соба

 

65

Во цената е вклучено :

  • Сместување во двокреветна соба на база ноќевањe со појадок ручек вечера
  • користење на wellness центар + базен со термална вода
  • користење теретана и сала за рекреација
  • wi fi
  • Лекрски преглед
  • Туристичка такса

Доплати:

– деца  до 4,99 години се сместуваат БЕСПЛАТНО со двајца возрасни

– деца од 4,99 до 9,99 години плаќаат 50% од цената  со двајца возрасни


*Цените се изразени во евра во лице од ден

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди