Хотел REGNUM SKI Hotel and SPA 5* – Банско 

БАНСКО

REGNUM SKI Hotel and SPA*****   

 

Регнум Хотел & СПА е лоциран во непосредна близина на зоната за скијање, на 400 метри од жичарницата  и на 900 метри од центарот на градот, во самото подножје на планината Пирин  и до реката Глазне.
Опкружен е со прекрасна природа и со свој стил, кој го разликува од типичниот  традиционализам во одморалиштето. Хотелот нуди сместување во луксузни еднокреветни студиа и апартмани целосно опремени  и мебелирани  да ја задоволат секоја потреба и желба на гостите.

 

 

REGNUM

Bansko Аparthotel and Spa*****   

13.04-17.04.2023

 

3 ноќевања 4 ноќевања 5 ноќевања
BB HB BB HB BB HB
Junior  Suit    2 325 419 399 519 464 604
Executive  Suit    2+2 359 455 444 564 519 659
Executive deluxe Suit    2+1 394 489 494 609 609 713
Grand   Suit   4+2 569 758 698 937 813 1093
Деца од 0 до 6.99 г. на дополнително легло бесплатно бесплатно бесплатно бесплатно бесплатно бесплатно
Деца од 7- 12.99 год на допол. легло 23 34 23 34 23 34
Трет возрасен  на дополнително легло 31 46 31 46 31 46
Во цената е вклучено:

·         ноќевања на база на одбраната услуга

·         Празничен велигденски ручек на 16.04

·         користење на Спа центарот : внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, турска бања, тропски туш, зона за релаксација, фитнес  центар

·         Регнум бања термал со вклучен превоз ( 2 надворешни базени со минерална вода, џакузи со минерална вода, сауна, парна бања)

·         Детско катче и детска анимација

·         интернет

·         паркинг

·         туристичка такса

Доплата за поглед на планина- 5€ на ден

Доплата за Single room 85% од цената

Цените се изразени во евра по соба за дадениот пакет 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди