Хотел Casa Karina 4* Банско

Casa Karina **** Банско   

Хотелот Casa Karina 4* е  изграден во 2007 година претставува луксузен апартмански хотел кој се наоѓа 100м од гондолата, 100м од Парк Пирин, и 1000м од центарот на Банско. Во состав на хотелот има и кафе бар, место за забава и одмор, билјард. Хотелот на гостите им нуди бесплатно користење на затворен базен, сауна, парна бања, како и најразновидни спа третмани со одредена доплата.

 

Хотел  CASA KARINA 4*  

Макс. лица во соба

03.05.-06.05.2024
3дена
ALL inclusive
Двокреветна соба 2+2 деца до 11,99 / 1 возрасен 185
Студио 2+1дете до 3,99 192
Студио Luks   2+2 деца до 11,99 / 1 возрасен 215
Едноспален апартман 2+2 деца до 11,99 / 1 возрасен 200
Двоспален апартман    4+2 деца до 11,99 / 1 возрасен 230
Двоспален апартман ЛУКС  2+2 деца до 11,99 / 1 возрасен 230
Еднокреветна соба / 276
 
Возрасен на дополнително легло 147
Дете од 4-11.99 год на дополнително легло 110
Дете од 4-11.99 год на редовно легло 120
Дете до 3.99 год се сместува бесплатно
Во цената е вклучено:

·         Ноќевање на база ALL inclusive

·         Велигденски ручек

·         користење на базен, фитнес, парна бања, сауна

·         детско катче

·         интернет

·         туристичка таксa

ДОПЛАТИ:

·         Подземен паркинг – 8 евра за 24 часа

·         Користење на бањарка за време на целиот престој – 2,60 евра од ден

·         Користење на бебешко креветче – 2,60 евра од ден

 

Цените се во евра за пакет по лице

 

 

 

Цените се изразени во евра, плаќањето е во денарска противредност 1 евро = 62,00 ден

Важат општите услови за патување на Т.А. Феријал Кашиков  и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди