хотел Fontana 4* Врњачка Бања

                                                                           ВЕЛИГДЕНСКА ПОНУДА
                                                                        Hotel Fontana 4*- Vrnjacka Banja
                                                                                                     Термин 14.04-17.04.2023
2 деца до 6,99 години ГРАТИС

Пакет по лице 3 ноќи / 4 дена
Superior Room 188€
Superior Double Room with Balcony 203€
Superior Aparment / Family Aparment 218€
Studio / 1 BedRoom Aparment with balcony 233€
Deluxe Aparment 263€

Во цената е вклучено:
– Сместување на база Полупансион (појадок и вечера)
– 20% попуст на A’la Carte цени
– Доцно одјавување од хотелот во слоп на достапност на соби;
– 10% попуст на третмани за лице и тело;
– Ваучер за велигденски колач;
– Користење на Wellness and Spa
– Неограничено користење на фитнес центар;
– Игротека за деца (креативни работилници за деца до 7 години)
– Велигденски работилници за деца
– Натпревар во кршење со јајца
– Ваучер со 10% попуст за нареден престој во хотел со валидност до 30.06.2023

Во цената не вклучено:
– Туристичка такса 1,20€ по лице на ден; Деца од 7-12 години плаќаат 0,70€ по лице на ден; Деца до 7 години 0,20€ по лице на ден (наплата во агенција);
– Хотелско осигурување 0,30€ по лице на ден (наплата во агенција);

Напомена:
– Две деца до 6,99 години ГРАТИС (во присуство на две возрасни лица)
– Деца 7-11,99 години доплата 12€ по лице на ден;
– Tрето возрасно лице 14€ по лице на ден;

Капацитет на соба:
– Superior Room – 2 лица
– Superior Aparment / Family Aparment 2+2 лица / 3+ 1 лице
-Studio / 1 BedRoom Aparment with balcony 2+2 лица / 3+ 1 лице
– Deluxe Aparment 2+2 лица / 3+ 1 лице

Плаќањето е во денарска против вредност 1 евро =62

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

WordPress PopUp Plugin