Вила ,,ТОДОРОС”

ВИЛА ТОДОРОС – НЕИ ПОРИ
ЛЕТО 2023

НЕИ ПОРИ претставува едно од најурбанизираните места, со долга и широка песочна плажа, паркови, ресторани, кафетерии, луна парк,…Тоа е една од најбараните дестинации.

ВИЛА ТОДОРОС во стариот дел на Неи Пори, на 80 – 90 м. од плажа има 1 дуплекс апартман и 6/4 студија со два дупли кревети (грчки стандард), опремени со TWC, мини  кујна, тераса и клима (доплата по 5 € на ден). Апартманот е погоден за две фамилии со 2 спални соби а заедничка кујна и купатило, тераса, ТВ, WI – FI, клима уред (доплата по 5 € на ден по соба). Агенцијата организатор не може да ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.
Координати: 39.978324, 22.645341

НЕИ ПОРИ  Тодорос
Студија Апп – Дуплекси
ПЕРИОД Ноќ 1/2 1/3 1/4 1/2+1/2 1/2+1/3 1/3+1/3
02.06-09.06 7 90 100 110 160 170 180
09.06-16.06 7 130 140 150 180 190 200
16.06-23.06 7 180 190 200 280 290 300
23.06-30.07 7 230 250 270 360 380 400
30.06-07.07 7 250 270 290 420 440 460
07.07-14.07 7 270 290 310 460 480 500
14.07-21.07 7 290 310 330 470 490 510
21.07-28.07 7 300 320 340 490 500 520
28.07-04.08 7 300 320 340 490 500 520
04.08-11.08 7 300 320 340 490 500 520
11.08-18.08 7 300   320 340 490 500 520
18.08-25.08 7 290 310 330 470 490 510
25.08-01.09 7 260 280 300 420 440 460
01.09-08.09 7 200 220 240 340 370 380
08.09-15.09 7 170 180 190 290 310 320
15.09-22.09 7 130 140 150 210 240 250
22.09-29.09 7 90 95 100 150 160 170

Туристичка такса 0,5 еур по студио,1 еур за дуплекс апп. на ден(плаќање во агенција).

Цените се изразени во евра за наем на студио и апартман за 7 ноќевања.

 

 

Напомена: Задолжително патничко здравствено осигурување – без франшиза до 65 год. – 200 ден, од 65 – 70 год. – 400 ден.

За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти.

Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време.

 

                

Останати услови :

  • За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти
  • Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.
  • Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.
  • При сместувањето, ако гостите забележат некој недостаток, или дел од инвентарот да е оштетен, должни се да ги известат сопствениците на објектот,или лицето кое ги сместува, за да не дојде до плаќање на веќе оштетен инвентар.
  • Агенцијата организатор не може да ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.
  • Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.

VILA TODOROS

NEI PORI PIERIAS, MEGALOU ALEXANDROU 15, POST CODE 60065, GREECE

Координати: 39.978324, 22.645341

Цените се изразени во евра во денарска противредност 1€ = 62 денари.Плаќањето е исклучиво во денариВажат општите услови за патување на ТА Феријал Кашиков и СКТМ

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди