ACROTEL LILY ANN BEACH 3* Елиа

Acrotel lily ann beach 3*Akti Elias 

Положба:се наоѓа на убавата плажа Елиа на Ситонија

Сместување: 35 соби, реновирани 2018, како и целиот хотел. Сите соби се опремени со: клима уред, телефон, сателитска ТВ, фрижидер, купатило и имаат балкон.

Услуга:појадок и вечера

Содржини: рецепција, климатизација, менувачница, сеф, паркинг, рент-а-автомобил, WIfI, ресторан,, лежалки и чадори на плажа и на базен, (на плажа со доплата ), ТВ.

Спорт и забава: надворешен базен, детски базен и спортови на вода.

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди