ACROTEL LILY ANN VILLAGE 3*Никити

Acrotel lily ann village 3*Никити

Положба: се наоѓа во Ситониа во непосредна близина на Никити

Сместување: 40 соби опремени со бања,сателитска ТВ, клима уред, мини фрижидер и балкон.

Услуга: полупансион ( појадок и вечера)

Содржини: Ресторан, бар(покрај базен) , менувачница, интернет (WI-FI) паркинг…

Плажа: песочна( 400 м.)

Спорт и забава: Базен, пешачка патека, планински велосипедизам..

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди