AKRATHOS BEACH HOTEL 4*

Akrathos Beach Hotel 4*

Положба : се наоѓа на песочна плажа на 3 км од Уранополис, 125 км до Солун.

Сместување: 276 соби и 36 свити.Собите се опремени со бања, балкон, ТВ, телефон, фрижидер.

Услуга: се вклучено (појадок, ручек, вечера, ужина, алхохолни и безалхохолни домашни пијалоци)

Содржини: ресторан, бар покрај базен, ТВ сала, перална, мини маркет,паркинг…

Спорт и забава: отворен базен, базен за деца, тенис, терен за фудбал, сала за кошарка, спортови на плажа, одбојка, мини фудбал…

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

Следете не за актуелните патувања

Феријал Кашиков Штип

Феријал Кашиков Скопје