ALEXANDROS PALACE HOTEL 4*

Alexandros palace hotel 4*

Положба: се наоѓа на песочна плажа во близина на Трипити, 5 км од Уранополис, Атос.

Сместување: 139 соби, 3 луксузни свити, 15 големи свити и 35 џуниор свити. Собите се опремени со бања, балкон, централна клима, сателитска ТВ, телефон, фрижидер, фен, сеф.

Услуга: полупансион ( појадок и вечера) и all inclusive

Содржини: ресторан, ресторан со поглед на море, таверна, бар, бар на плажа, ТВ сала, менувачница, мини клуб, продавница за сувенири, мини маркет,паркинг… Спорт и забава: отворен базен, базен за деца, тенис, терен за фудбал, пинг понг, сала за кошарка, сауна, спортови на плажа, одбојка, мини фудбал, анимација, детски театар, интернет…

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди