ALKYONIS 3* Неа Каликратиа

Alkyonis 3* Неа Каликртиа 

Положба: се наоѓа на песочна плажа во Неа Каликратиа,100м од плажа, 35 км од Солун

Сместување: 34 соби. Собите се опремени со бања, балкон, клима, ТВ, сеф, мини бар, интернет

Услуга: ноќевање со појадок

Содржини: ресторан, бар, кафе бар, бар на плажа, паркинг…

Спорт и забава: отворен базен со дел за деца, спортски активности, водени спортови, СПА центар со внатрешен базен, сауна, џакузи, турска бања, солариум…(истиот СПА центар со Myconos Paradise)

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди