AMMON ZEUS 4* Калитеа

AMMON ZEUS 4* Калитеа

Положба: 200 м од Калитеа, на плажа.

Сместување: 112 соби и 14 свити. Собите се опремени со бања, сателитска ТВ, клима уред, фен, телефон, балкон.

Услуга: полупансион (појадок и вечера)

Содржини: ресторан, бар (главен бар, бар покрај базенот), менувачница, голем паркинг…

Плажа: потесна песочна плажа

Спорт и забава: отворен базен, сауна, фитнес центар, СПА центар, џакузи, турска бања…

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди