ANASTASIA RESORT AND SPA 5*Неа Скиони

 

Anastasia resort and spa 5* Неа Скиони 

Положба: Хотелот се наоѓа во Неа Скиони

Сместување: хотелот располага со 107 соби, опремени со: балкон, клима уред, сателитска ТВ, телефон, фен, минибар, сеф

Услуга: полупнасион

Содржини: рецепција, ресторани, барови, паркинг, детско игралиште, бебиситерка, бесплатен интернет, мини маркет

Плажа: на песочна плажа

Спорт и забава: надворешен базен, фитнес, СПА и Велнес центар, масажа, сауна, хамам, тенис…

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди