BLUE CARPET LUXURY SUITES Пефкохори

Blue Carpet Luxury Suites Пефкохори

Положба: Халкидики, Касандра, Пефкохори

Сместување: 27 соби

Собите се опремени со: клима, сателитска ТВ, балкон, туш тоалет, фен.

Услуга: Ноќевање со појадок

Содржини: ресторан, бар покрај базен, паркинг

Плажа: 50м од плажа

Спорт и забава: отворен базен

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди