BLUE DOLPHIN 4*Метаморфоси

Blue Dolphin 4*Метаморфоси

Локација: 9км од Никити, 50м од плажа

Капацитет: 107 соби

Услуга: полупансион (појадок и вечера)

Хотелски содржини: отворен и затворен ресторан, таверна, отворен базен, базен за деца, pool бар, beach бар, мини клуб за деца..

Опременост на собите: телефон, сеф, фрижидер, клима уред, сателитска ТВ, бања, фен, балкон.

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди