CALYPSO HOTEL 2+*Ханиоти

Calypso Hotel 2+*

Локација: 50 м од центарот на Ханиоти, 200 м од плажа.

Капацитет: 77 соби

Услуга: ноќевање со појадок

Хотелски Содржини : голем надворешен базен, ресторан, бар (поол бар, снацк бар), ТВ сала.

Опременост на собите : бања, клима, фрижидер, телефон, сателитска ТВ, сеф, фен, голем балкон.

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди