CHROUSSO VILLAGE 3* Паљури

Chrousso Village 3*Паљури

Положба: Паљури , на 400м од песочна плажа.

Сместување: 150соби, студиа и апартмани распределени во различни објекти. Студијата се опремени со бања, фен, тв сателитска, клима, телефон, сеф, и кујна. Апартманите се со две оделени соби: балкон или веранда, бања, фен, сателитска тв, клима, телефон, сеф и кујна.

Содржини: ресторан, бар, снак бар, бар на базен.

Спорт и забава: базен, базен за деца, катче за деца, тенис, кошарка, одбојка на плажа, водни спортови.

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди