DIAPOROS 3* Вурвуру

Diaporos 3*Вурвуру

Положба: се наоѓа во близина на плажа во Вурвуру, 12км. од Агиос Николас, 28км. од Неос Мармарас.

Сместување: Комплетно реновиран во 2012г. ( студиа, апартмани), опремени со тоалет, клима уред, балкон, ТВ, фижидер.

Услуга: Полупансион (ноќевање со појадок и вечера)

Содржини: рецепција, интернет во кафе бар, паркинг, продавница, лежалки и чадор за плажа.

Спорт и забава: ресторан, бар, игралиштe.

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди