DIONYSSOS HOTEL 3* Ханиоти

DIONYSSOS Hotel 3* Hanioti

Локација: централно во Ханиоти

Содржини: базен, детски базен, интернет на јавни површини, бар покрај базенот, сала за појадок, cеф, на рецепција /со доплата/.

Сместување:  Вкупно 35 соби ,балкон, фен, фрижидер, клима /во јули и август бесплатна/, сателитска ТВ, телефон…

Услуга: појадок

Плажа: околу 250 метра од плажа

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди