DOLPHIN BEACH 3* Посиди

Dolphin Beach Hotel 3* Посиди

Локација: на плажа, 1 км од Посиди и 90 км од Солун.

Капацитет: 56 студиа и 11 апартмани.

Услуга: полупансион (појадок и вечера).

Хотелски содржини: рецепција, базен, ресторан, бар, сервис за перење, менувачница, доктор.

Опременост на собите: балкон, бања, клима, сателитска ТВ, телефон, радио.

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди