ELINOTEL POLIS 3* Ханиоти

Elinotel Polis 3* Ханиоти

Положба: Ханиоти, на 200м од плажа.

Сместување: двокреветни и фамилијарни. клима,ТВ,фрижидер, фен,телефон,балкон,чајник,фамилијарната соба е една просторија со спратни кревети.

Содржини: ресторан, бар, билјард. Услуга: полупансион (појадок и вечера)

Плажа: мешана песочна и ситен камен Спорт и забава: базен, базен за деца.

*Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди