MIRAGGIO THERMAL SPA RESORT 5* Паљури

Miraggio thermal spa resort 5*Паљури

Положба: Хотелот се наоѓа на сама плажа во местото Паљури, на првиот крак Касандра.

Сместување: Убаво уредените соби нудат модерни погодности и елегантен намештај. Одредени соби располагаат и со сопоствен базен. Сите содржат клима, ТВ, и балкон со поглед на море или поглед на градина

Услуга: BB (ноќевање со појадок)/ HB (полупансион)/ Ultra All Inclusive

Содржини: Хотелот располага со термални базени, специјални тушеви и хидро масажа, фитнес центар

Спорт и забава: спортови на вода и тениски терени

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди