ВИЛА  ЛЕОНА  ЛУX –  АСПРОВАЛТА

ВИЛА  ЛЕОНА  ЛУX –  АСПРОВАЛТА

Нова вила изградена  2024    ЛЕОНА ЛУX  се наоѓа на 20 метри од прекрасната песочна плажа во центарот Аспровалта. Вилата има три студиа . 1/3 студио  (брачен и единачен кревет ,кујна и купатило , приземје ) 1/4 студио ( со два брачни кревета ,кујна купатило , приземје )  1/5 студио  ( еден брачен кревет , два кревета на спрат и еден кревет на извлекување од креветтите на спрат ) Сите  студиа имаат  балкон ,ТВ   климата е вклучена во цената. Wi – fi  оптички интернет -бесплатно.

 

ТЕРМИН НОЌИ Леона  1/3студио

BR 3

Леона 1/4 студио BR 2 Леона  1/5 студио

BR 1

23.06 7 420 460 480
30.06 7 440 530 570
07.07 7 490 590 650
14.07 7 590 650 690
21.07 7 590 650 690
28.07 7 590 650 690
04.08 7 590 650 690
11.08 7 590 650 690
18.08 7 590 650 690
25.08 7 540 590 650
01.09 7 490 530 570
08.09 7 480 490 530
15.09 7 390 440 480
22.09 7 350 390 430

Цените за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи

 

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ:

45 € за возрасни – повратна карта

35 € за возрасни или деца – карта во еден правец

35 € за деца до 12 години – повратна карта;

Деца до 02 години бесплатно – не користи седиштa

 

 

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди