GRECOTEL MARGO BAY & CLUB 4*Ханиоти

Grecotel Margo Bay and Club 4* Ханиоти 

Локација: Се наоѓа на 50 метри од главниот плоштад во Ханиоти. Градот Калитеа е на 15 километри, додека Пефкохори е на 3 километри.

Опис на соби: Собите во хотелот имаат страничен поглед на море, опремени со климатизер, сателитска ТВ, сеф и тоалетен прибор.

Хотелски содржини и услуги:Има приватна плажа со сино знаме и 2 базени. Опкружен е со градина со убави палмови дрвја, и поседува ресторан и таверна на плажа. Во главниот ресторан, гостите можат да уживаат во грчките и интернационалните јадења на база шведска маса. Тематски настани се организираат во текот на целата недела. Коктели и освежувачки пијалоци се служат во фоајето и барот на базенот. Бесплатен Wi – Fi и бесплатно место за паркирање на територијата на хотелот.

Плаќање исклучиво во денари по курс 1 ЕУР = 62 МКД

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди