Хотел Albora Кушадаси

Хотел Aлбора

 

 Положба: Хотелот се наоѓа на 1 километар од центарот на градот Кушадаси и на околу 1 километар оддалеченост од најпознатата плажа во Кушадаси, Ladies Beach.
Сместување: Хотелот располага со 50 соби. Секоја соба располага со клима уред, сопствена бања, фен, балкон (освен трокреветните соби), ТВ,телефон и бесплатна Wi-Fi конекција.
Услуга: Хотелот е на база HB(појадок и вечера – шведска маса – во главниот ресторан).
Бесплатни услуги: соба за играње, базен на отворено, игралиште за деца, Wi-Fi конекција.
Услуги со доплата: Увозни пијалоци, свежо цедени сокови,сервис за перење алишта, билијард, користење на Спа центар ( турска бања и сауна ,СПА третмани и масажи, пинг понг, телефон, сеф, шатл бус, водени спортови.
Содржини: Хотелот располага со прекрасен ресторан на покривот, lobby бар, базен на отворено, бар покрај базенот, услуги на медицински установи.
Плажа: Хотелот се наоѓа на околу 1 километар од најпознатата плажа во Кушадаси, Ladies Beach. Оваа песочна плажа е препознатлива по нејзината локација, која е блиску до центарот на градот, по нјезината чиста вода. Во близина на плажата има безбројни ресторани во кои се служат превкусните турски специјалитети, ресторани за брза храна, барови, лежалки и чадори, водени спортови, кабини за пресоблекување и тоалети.
Спорт и забава: Надворешен базен, детски базен, детско игралиште, водени спортови.

ТЕРМИН АРАНЖМАН 10 НОЌИ
01.06-11.06 399 eur
06.06-16.06 399 eur
11.06-21.06 399 eur
16.06-26.06 399 eur
21.06-01.07 399 eur
26.06-06.07 399 eur
01.07-11.07 459 eur
06.07-16.07 459 eur
11.07-21.07 459 eur
16.07-26.07 459 eur
21.07-31.07 459 eur
26.07-05.08 459 eur
31.07-10.08 459 eur
05.08-15.08 459 eur
10.08-20.08 459 eur
15.08-25.08 459 eur
20.08-30.08 459 eur
25.08-04.09 459 eur
30.08-09.09 429 eur
04.09-14.09 429 eur
09.09-19.09 429 eur
14.09-24.09 429 eur

За дете до 5.99 години: 80 eur.
За деца од 6 до 11.99 години: -20% попуст.

Останати Понуди

Побарај понуда

Слични понуди